סדנאות עובדים ומנהלים

הדובדבן שבכוורת – חשיבה יצירתית

כולנו נולדנו יצירתיים ובכולנו חבויה אותה יצירתיות שרק מחכה לפרוץ שוב!

חשיבה יצירתית פותחת ערוצי תקשורת חדשים, מעודדת חיבורים, מרעננת קשרים קיימים ומחזקת את יחסי העבודה בין עובדים, עמיתים, מנהלים ובכלל. היא מסייעת לנו להתמודד עם הפעולות האוטומטיות שאנו עושים, להסתכל על האתגרים שלנו ממגוון זוויות, לשבור מוסכמות ומסגרות, ובעיקר לא להגיד לא.

חשיבה יצירתית היא כלי מצוין לחיבור העובדים לארגון, להעלאת המעורבות שלהם, לשיפור המוטיבציה, להקטנת שיעור העזיבה ועוד.

התכנים מתמקדים בשלושת המרכיבים העיקריים ליצירת שינוי משמעותי הלכה למעשה ומטרתם לסייע לנו לחשוב יצירתית ולהעלות פתרונות מקוריים ושונים ממה שמספקת החשיבה המובנית לוגית.

הנעה בהנאה – מוטיבציה לעסקים

מוטיבציה של העובדים והמנהלים היא גורם הכרחי להצלחת כל ארגון.

לכולנו ללא יוצא מן הכלל, יש "פרופיל מוטיבציוני אישי" המורכב מ- 3-4 גורמים מרכזיים המניעים אותנו בחיי היום יום, בעבודה, בלימודים, במשפחה, בחיי ההורות, בבית ובכלל. איתור גורמים מניעים מסביר באופן רטרואקטיבי התנהגויות שונות, קבלת החלטות, התמדה או אי התמדה במסגרות עבודה ולימודים והגשמת יעדים ומטרות או ויתור.

חשוב לכם להעלות את המוטיבציה בארגון?

נבין מהי בכלל מוטיבציה, נגדיר מטרה המקדמת מוטיבציה, נזהה את הפרופיל המוטיבציוני שלנו ושל הסובבים אותנו ונקבל כלים להנעה וליצירת שינוי ניכר לעין בפרק זמן קצר שישפיע על המוטיבציה הארגונית והאישית.
מפגש, סדנה או קורס? אתם כבר תחליטו…

"חיוך מנצח" – שילוב הומור בעבודה

בואו לצחוק איתנו ☺

ההומור מסייע ללכידות קבוצתית ולחיזוק הקשר בין העובדים לבין עצמם ולחברה כולה.
ההומור יוצר מרחב ל"שיחות מסדרון" א-פורמליות המחזקות את הקשרים החברתיים והמקצועיים בין העובדים, ומעודדות אווירה פתוחה, אותנטית ויצירתית.


שימוש נכון בהומור יכול לסייע בהטמעת תרבות ארגונית גם כאשר עובדים מהבית, כמו גם בהתמודדות עם מצבי חוסר וודאות ועם אתגרים שונים.


במהלך הפעילות נחייך הרבה ונלמד כיצד לשלב הומור ויצירתיות בעבודה מהבית ומהמשרד, נדגיש את החשיבות של הומור לחיבור ולתרבות הארגון וערכיו, נשתמש בהומור לטיפול בהתנגדויות, לביצוע שיח מכירתי איכותי ולכל אתגר שעומד בפני הארגון.

AI לעסקים – העתיד כבר כאן

הבינה המלאכותית הופיעה כמשנה משחק בעולם העסקי, והיא מעצבת מחדש את האופן שבו אנו מושכים, שומרים ומפתחים כישרונות. הבינה המלאכותית מחוללת מהפכה בניהול עובדים, מעורבות עובדים ועוד הרבה יותר.

במהלך הפעילות נפתח את הדלתות לחדשנות ויצירתיות כשאנחנו צוללים יחד לעולם של AI. נכיר כלי בינה מלאכותית להפקת תמונות, טקסטים ועוד ואיך להשתמש בהם כדי להפיק תוצרים איכותיים תוך היכרות עם הסכנות.

בין אם המשתתפים חובבי טכנולוגיה ותיקים או סתם טובלים את אצבעותיהם במימי הבינה המלאכותית, הסדנה הזו מבטיחה תובנות לכולם (טקסט זה נכתב על ידי בינה מלאכותית)

מחברים אנשים – תקשורת מקרבת לעסקים

בין אם בצוות במקום העבודה, בטלפון עם לקוחות ובין אם בקשרים חברתיים בתוך ומחוץ לעבודה, התקשורת המקרבת מהווה גשר המאפשר לנו לנווט במורכבות של הסיטואציות היומיומיות, ומחזקת קשרים, פותרת קונפליקטים ומאפשרת שיתוף פעולה.

במהלך הפעילות נכיר את המושג הנפלא שנקרא "תקשורת מקרבת" ונתנסה בתרגילים וסימולציות שישנו בין רגע את הדרך בה אנו מסתכלים על האנשים שנמצאים איתנו בפעילות, נתנסה בדרכים לבניית קשרים ויצירת חיבור, כמו גם ניגע בכלים המאפשרים לנו ליצור חיבור משמעותי עם אנשים שאיתם יש לנו אינטראקציה קצרה, ובמקרים רבים, אינטראקציה חד פעמית.

טעימה מהסדנאות

צרו איתנו קשר

נשמח להעביר גם אצלכם סדנה חווייתית ומהנה

    שימו לב:

    • ההרשמה מצרפת אתכם גם לרשימות התפוצה שלנו דרכן אנחנו שולחים מדי פעם טיפים מקצועיים ומידע נוסף על הפעילויות שלנו. ניתן לבטל את ההרשמה בכל עת.
    • משתמשי ג'ימייל – שימו לב, אם אתם מחכים לדוא"ל מאיתנו ייתכן והוא יגיע אליכם לתיקיית "קידומי מכירות" או "עדכונים" וכו'. אם לא קיבלתם את ההודעה בצעו אצלכם חיפוש לדוא"ל שנשלח מהכתובת office@psifas.co.il. פרטים נוספים ומדריך מלא אפשר למצוא כאן.
    יצירתיות - לפרוץ את הקיבעון בעזרת קצת שיגעון