אודות

חברת פסיפס הוקמה בשנת 1999 ומאז אנו מתמקדים ב”איך” ולא ב”מה”.
אנחנו מתמקדים באסטרטגיות לפיתוח מוטיבציה, חשיבה יצירתית, הדרכה ולמידה, מיומנויות למידה, חשיבה מתמטית והקניית כלים דידקטיים ופדגוגיים להוראה ולמידה.

ID-100223937ההדרכות, ההרצאות והסדנאות שלנו מועברות בדרך חווייתית, יצירתית ומלאת הומור על מנת להבטיח הנאה מלבד למידת התוכן.

המרצים שלנו עוברים הליך סינון קפדני, הכשרה מקיפה וביקורת איכות צמודה. כל זאת על מנת להבטיח איכות הדרכה ללא פשרות ומקצועיות בכל הפעילויות המועברות.

אנחנו מקפידים על העברת תכנים פרקטיים בעלי השלכות ישימות וביצועיות. בכל עיסוק ונושא מועבר אנו עומדים על נגיעה בזויות בהן יש למשתתפים יכולת להשפיע או לשנות, בין אם מדובר בשינוי עצמי, קרי עמדות או התנהגות, ובין אם מדובר בשינוי עסקי או חברתי/ערכי.

אנו קשובים לכל בקשה ושאלה, מאפשרים עיצוב הפעילות בהתאם לדרישות הייחודיות של כל לקוח ולקוח והכל באורך רוח ולבביות מתוך תודעת שרות ללא פשרות והבטחת היות כל לקוח – לקוח מרוצה.

הפעילות שלנו מסייעת לצמצום פערים חברתיים והקטנת יוקר החינוך בישראל, על ידי מתן כלים מעשיים לשיפור הלמידה למגוון אוכלוסיות וקהלי יעד על הרצף בין לומדים מצטיינים ועד לומדים בסכנת נשירה או עם קשיים ספציפיים כגון: לקויות למידה, פערי שפה ומנטליות וכו’.

אנחנו מתמחים בתחום מיומנויות הלמידה ומלווים מאות סטודנטים, תלמידי תיכון, חטיבת ביניים ותלמידי ייסודי החל מהשלבים הראשונים של ההתמצאות בחומר הלימודי, דרך התמודדות עם הדרישות הלימודיות וכלה בהצלחה בבחינות.

בעבודה מול חברות וארגונים אנחנו מתמקדים בעיקר בקידום ופיתוח מוטיבציה, הנעה וחשיבה יצירתית ומיומנויות למידה.
אנחנו מעבירים סדנאות, הרצאות חווייתיות, ימי עיון והכשרות למנהלים ועובדים.

 
ID-10095780

אנו מדריכים ומלווים מגוון רחב מאוד של קהלים:

    • מנהלים, צוותי הדרכה ועובדים במגזר העסקי.
    • חיילים בצה”ל במסגרת הפרויקטים היוקרתיים “תלפיות”, “ברקים” ו”פסגות”.

לפרטים נוספים אודות פעילויות אלו ורבות אחרות:

 דוא”ל: office@psifas.co.il | משרד: 04-6288838 | פקס: 04-6288527 | WWW | |


והנה חלק מהצוות המדהים שלנו:

  • אייל ברנר - מנכ"ל. איש חינוך ומומחה למוטיבציה, מיומנויות למידה וחשיבה יצירתית. ממקימי חברת "פסיפס". בעל ניסיון של 15 שנה בהנחיה והקניה של מוטיבציה ומיומנויות למידה למנהלים, עובדים, הורים, תלמידים, סטודנטים, מורים ומנהלים. ממחברי הספר “סודות הלמידה", נושא תו התוכן מטעם מכון אדלר. מחבר הספר "מר מחר". נייד: 052-8809500 | דוא"ל: eyal@psifas.co.il
תמונות:http://www.freedigitalphotos.net

"מי שמאכילים אותו בכפית אינו לומד דבר אלא את צורת הכפית" א.מ.פורסטר