AI - לקפוץ אל הוראה עתידנית

כיצד לרתום את הבינה המלאכותית לצורכי הוראה

לשלב בצורה יצירתית וקלה בינה מלאכותית (AI) בהוראה ובלמידה

גם אצלכם זה קורה?

חוששים מקצב השינויים הטכנולוגיים שנכנסים לעולם החינוך?

לא רוצים להישאר מאחור אבל לא יודעים מאיפה להתחיל?

מי מכין את שיעורי הבית, התלמידים או ה AI?

רוצים לדעת איך בינה מלאכותית יכולה להקל על ההוראה והלמידה?

אנחנו מציעים לבית הספר שלך,

AI – לקפוץ אל הוראה עתידנית

מפגשים מקוונים למורים שבמהלכם נלמד כיצד לרתום את הבינה המלאכותית לצורכי הוראה

3d rendering ai robot think or compute

במהלך המפגשים נתמקד בנושאים הבאים:

 • היכרות עם בינה מלאכותית: מהי בינה מלאכותית? מה נחשבת "שיחה טובה" עם בינה מלאכותית? איך בינה מלאכותית חוסכת לי זמן עבודה?

 • עם בינה מלאכותית אני מורה מלכותית: כיצד הבינה המלאכותית מסייעת לנו לחבר את החומר הנלמד למה שקורה בעולם, לעודד חשיבה יצירתית ויכולת הבעה וקריאה בהנאה

 • פרקטיקות הוראה משולבת בינה מלאכותית: פיתוח כישורי חיים – חשיבה ביקורתית, פיתוח כישורי חיים – ניתוח אירועים מנקודות מבט שונות בעזרת AI, פיתוח כישורי חיים – עידוד למידה שיתופית בסיוע AI

AI - לקפוץ אל הוראה עתידית

המפגשים פותחים צוהר לתחום הבינה המלאכותית, ליתרונותיה וסכנותיה ומקנה למשתתפים כלי בינה מלאכותית יישומיים לעבודת ההוראה, מבחינה תכנית,פדגוגית ורגשית.

הבינה המלאכותית כבר כאן והיא משנה את הכללים. היא משפיעה על כלל המגזרים ותחומי העיסוק, קל וחומר על מערכת החינוך. היא יכולה להיות גורם מעכב ולערער בדרך הרסנית את מערכת החינוך והעוסקים בה, אך היא יכולה גם להיות זו שתעודד הוראה ולמידה עצמאית, ביקורתית ויצירתית יותר.

הבינה המלאכותית יכולה לפנות מקום לפיתוח כישורי חשיבה מסדר גבוה ואפילו לקדם את הדימוי והחוסן העצמי של המורים והתלמידים. היא יכולה גם לקדם גמישות לשינויים והרגלים, לקדם קבלת החלטות מושכלות, לדעת כיצד לשאול שאלות וגם לסייע למורה להיות מעניין יותר, מסקרן ורלוונטי.

ניתן להזמין את המפגשים באופן מרוכז למורים בבית הספר

הזמנה על ידי בית הספר

 • מתי ואיפה: שלושה מפגשים שיתקיימו באופן מקוון (זום)
  בתאריכים שיסוכמו מול בית הספר

 • משך המפגש: כל מפגש נמשך שעתיים וחצי (3 שעות אקדמיות)

 •  דרך העברה: המפגשים מועברים באופן חי, פעיל, מגוון
  ומעורר מחשבה – ישירות בזום למחשב שלכם

 • מה ההשקעה שלכם? מחיר מיוחד בהזמנה מרוכזת על ידי בית הספר
  דרך מערכת הגפ"ן, צרו איתנו קשר לפרטים נוספים:

  *ההרשמה מצרפת אתכם גם לרשימות התפוצה שלנו דרכן אנחנו שולחים מדי פעם טיפים מקצועיים ומידע נוסף על הפעילויות שלנו. ניתן להסיר את ההרשמה בכל עת.

  שימו לב

  • במהלך המפגשים שלנו אנחנו משלבים מגוון רחב של דרכי העברה כדוגמת: למידה באמצעות סימולציות, למידה משיעורים מצולמים, למידת עמיתים, למידה מקוונת, למידה מהצלחות וממחקרי פעולה, למידה חוץ כיתתית, למידה בקבוצות קטנות, למידה מסיפורי מקרה, שימוש ביומני למידה וכלים רפלקטיביים ועוד ועוד.

  • אנחנו שמים דגש מיוחד על הנאה ומקפידים לייצר אווירה טובה משולבת הומור ונותנים מקום גם להפוגה, העצמה ויחס אישי למורים המשתתפים.

  • המפגשים שלנו עשייניים (מייקרים) ויישומיים וכוללים מרכיב התנסותי של המורים בכלים ובתפישות שהם רוכשים

  צרו איתנו קשר ונשמח להעביר אצלכם את המפגשים

  אנחנו מומחים באסטרטגיות הוראה ומיומנויות למידה ומנחים כבר שנים רבות מאות תהליכי פיתוח מקצועי למורים ומנהלים כמו גם תכניות הכלה והשתלבות, מיומנויות למידה ומוטיבציה לתלמידים בעשרות מרכזי פסג"ה, מתי"א, רשתות חינוך, פיקוח ובתי ספר ברחבי הארץ

   *ההרשמה מצרפת אתכם גם לרשימות התפוצה שלנו דרכן אנחנו שולחים מדי פעם טיפים מקצועיים ומידע נוסף על הפעילויות שלנו. ניתן להסיר את ההרשמה בכל עת.