לאחרונה העברנו שני מפגשים בנושא תיק תכניות לימודים של משרד החינוך במרכז פסג"ה אילת אילת.

במקום להכביר במילים - ניתן למכתב התודה שקיבלנו להסביר מה היה:

"ביום חמישי האחרון התכנסו במרכז פסג"ה אילת, שתי קבוצות של 50 משתתפים, גננות, מורים ביסודי ובתיכון למפגש חשיפה והכרות עם אתר תיק תכניות לימודים.

המפגשים בהנחייתם של רן שמשוני ואייל ברנר מפסיפס הועברו בדרך חווייתית, משלב בניית יחידת הוראה ועד לשלב היישומי תוך התמצאות במרחב.

המשתתפים נחשפו למרחב עשיר בחומרים, מעורר השראה, רווי רעיונות המאפשר לכל עובד הוראה להפוך את השיעור, את ההוראה- למידה לחוויה אחרת. המחשבה המשותפת על אפשרויות השימוש במאגר, הפוטנציאל הטמון בו ואינסוף האפשרויות עוררה את המשתתפים ליצירתיות רבה.

במרכז פסג"ה אילת עושה כל מאמץ להטמיע את תיק תכניות הלימודים הן בקרב מורי המורים והן בקרב כלל עובדי ההוראה. מפגש זה הינו מפגש ראשון, בכל פעם נחשוף ונעודד שימוש בקרב הסקטורים השונים.

יישר כוח לזהבה שמש וצוותה על איסוף כל הנדרש עבור מורה וגננת לכדי מרחב אחד. בדרך זו עובדי ההוראה מתפנים מתהליך החיפוש במרחבי האינטרנט המסתעפים ומתמקדים במרחב אחד שאוגד בתוכו את כל הנדרש בכדי לתכנן שיעור איכותי ומשמעותי עבור תלמידנו.

בברכה,
רונית בית הלחמי
מנהלת מרכז פסג"ה אילת"

תענוג!
תודה רבה לכל המשתתפים, לצוות הפסגה ובראשו לרונית בית הלחמי.
... קראו עודפחות

לאחרונה העברנו שני מפגשים בנושא תיק תכניות לימודים של משרד החינוך במרכז פסגה אילת.במקום להכביר במילים - ניתן למכתב התודה שקיבלנו להסביר מה היה:ביום חמישי האחרון התכנסו במרכז פסגה אילת, שתי קבוצות של 50 משתתפים, גננות, מורים ביסודי ובתיכון למפגש חשיפה והכרות עם אתר תיק תכניות לימודים.המפגשים בהנחייתם של רן שמשוני ואייל ברנר מפסיפס הועברו בדרך חווייתית, משלב בניית יחידת הוראה ועד לשלב היישומי תוך התמצאות במרחב.המשתתפים נחשפו למרחב עשיר בחומרים, מעורר השראה, רווי רעיונות המאפשר לכל עובד הוראה להפוך את השיעור, את ההוראה- למידה לחוויה אחרת. המחשבה המשותפת על אפשרויות השימוש במאגר, הפוטנציאל הטמון בו ואינסוף האפשרויות עוררה את המשתתפים ליצירתיות רבה.במרכז פסגה אילת עושה כל מאמץ להטמיע את תיק תכניות הלימודים הן בקרב מורי המורים והן בקרב כלל עובדי ההוראה. מפגש זה הינו מפגש ראשון, בכל פעם נחשוף ונעודד שימוש בקרב הסקטורים השונים.יישר כוח לזהבה שמש וצוותה על איסוף כל הנדרש עבור מורה וגננת לכדי מרחב אחד. בדרך זו עובדי ההוראה מתפנים מתהליך החיפוש במרחבי האינטרנט המסתעפים ומתמקדים במרחב אחד שאוגד בתוכו את כל הנדרש בכדי לתכנן שיעור איכותי ומשמעותי עבור תלמידנו.בברכה,
רונית בית הלחמי
מנהלת מרכז פסגה אילתתענוג!
תודה רבה לכל המשתתפים, לצוות הפסגה ובראשו לרונית בית הלחמי.

פרגון ענק לחברים שלנו באגודת ניצן-ישראל - מדובר בפעילות חשובה ומבורכת מאוד.

אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם אגודת ניצן ושמחים לעבוד ביחד כדי לסייע לתלמידים עם הפרעות קשב, קשיי למידה ובכלל תלמידים שזקוקים למיומנויות למידה.

אגודת ניצן-ישראל
לצפות להתרגש ולהעביר הלאה...
כדי שכולם יבינו איך זה לחיות עם הפרעת קשב!
הסרטון הופק על ידי TEDx TelAviv במשרדי ההפקה של Gilad Adin - גלעד עדין והינו תוצר של סדנה חוויתית ומעצימה בה השתתפו ילדים שזכו בתחרות הסרטונים של אגודת ניצן.
... קראו עודפחות

לאחרונה העברנו סדרת מפגשים בנושא "המנכל של הכיתה" למורים באורט פסגות ע"Ort Psagotגר - Ort Psagot

המפגשים היו נפלאים וזכינו לשיתוף פעולה מדהים מצד צוות המורים. כיף היה לראות את הדינמיקה הפנימית בתוך הצוות בין המורים החדשים והותיקים ולהנות מהאווירה המיוחדת שנוצרה.

בסוף הפעילות גם קיבלנו מכתב תודה משמח שריכז את המשובים של המורים שהשתתפו:

טל שלום,
ההשתלמות היתה מצויינת. נראה לי נכון יותר שהמשוב יבוא מהמשתלמים ולכן ביקשתי שיכתבו. העתקתי את המשובים שנשלחו אלי להלן:

השתלמות חשובה מאוד, מלמדת, מביאה כלים שלא היו נחשפים אליהם. החומר מאוד מגוון, מעניין ומעשיר ובהחלט תורם.
הכלים שנלמדו ילוו אותי לאורך השנים.

ההשתלמות מאוד חשובה לכלל המורים ולמורים חדשים בפרט.
לשיפור, אורך ההשתלמות. זה הרגיש שהזמן קצר ולא הספקנו את הכל. והכי חשוב, המרצה שלנו, עם סבלנות וסובלנות עד אין סוף. שתמיד נתן מקום של כבוד לרגשות שלנו ולדברים שנאמרו.

השתלמות המנכ"ל של הכיתה היתה השתלמות מצוינת. המרצה שלנו, אדם, עשה עבודה נהדרת הן מבחינת התכנים שקיבלנו והן מבחינת דרך הוראתם שהיתה נעימה, מקרבת לבבות ופותחת אופקים. קיבלנו הרבה כלים לגיוון ושדרוג דרכי ההוראה, קיבלנו
ידע חדש ונקודת מבט חדשה בנוגע למהות של תהליך ההוראה - למידה. ההשתלמות תרמה לפיתוח הבנה עמוקה יותר של משמעות התפקיד להיות מורה.

המנחה היה מקסים, צנוע ובעל שקט פנימי ויחד עם זאת מקצועי, ובעל ידע. עבור מורים חדשים אני חושבת שזאת השתלמות חובה.
גם אני באופן אישי קיבלתי מוטיבציה להמשיך לשנות, לעבד חומרים, ובעיקר לזכור שהכי חשוב זה לגוון על מנת לעניין ולגרום למוטיבציה פנימית של התלמיד להניע ולנוע..

ברצוני להודות על השתלמות "המנכ"ל של הכיתה".
קיבלנו כלים חדשים וחדשניים להוראה. מצד אחד שילוב ושימוש בטכנולוגיה ומצד שני פיתוח ההוראה האישית והגישה שלנו לתלמידים. שיתפנו מניסיוננו (הטוב יותר או הפחות) ובעיקר הבנו שאנחנו לא לבד. על הכל ניצח אדם שהעביר את ההשתלמות בצורה טובה ומעניינת. נתן טיפים וכלים סופר חשובים, הציע גישות שונות וזווית ראייה חדשה ומרעננת. כפי שצינו במפגש האחרון - חבל שההשתלמות היתה קצרה, הרגשנו שיש עוד הרבה מה
ללמוד ולקבל מאדם.

השתלמות 'המנכ"ל של הכיתה", בהדרכתו של ד"ר אדם רצון, הייתה מצויינת לדעתי. המפגשים עסקו בחיי המורים בכיתות, בכלים ישומיים לשיעורים - דרכים להעשיר ולגוון את הלמידה, לעיתים בכלים קטנים ( כמו פעילות פתיחה / סיום , הפוגה או חידה ..) ולפעמים תכנון שיעור ללמידה המזמן לתלמיד ולמורה תקשורת חדשה.
אדם, שהרצאותיו היו מעניינות , מצחיקות ומזמנות לשיח מהותי בחיי היום יום של מקצוע ההוראה- היה כה סבלן לשאלותינו במהלך ההשתלמות, באם עלתה שאלה ספציפית - לרוב מצא דרך לשלבה ולהכלילה לטובת שאר בקבוצה. אחת בהשתלמויות הטובות שעברתי.
חבל שהייתה כה קצרה ! הייתי שמחה אם הייתה השתלמות זו 60 שעות ( כמובן עם אותו המרצה -ד"ר אדם רצון).

תודה רבה לכל המורות שהשתתפו, לסגן המנהל - שי בן שטרית, לאורלי עסיס שריכזה את הפעילות מול בית הספר, למנהלת בית הספר - שרה עובד וכמובן למנחה שלנו - אדם רצון.
... קראו עודפחות

לאחרונה העברנו סדרת מפגשים בנושא המנכל של הכיתה למורים באורט פסגות עש ברוך ונגר - Ort Psagotהמפגשים היו נפלאים וזכינו לשיתוף פעולה מדהים מצד צוות המורים. כיף היה לראות את הדינמיקה הפנימית בתוך הצוות בין המורים החדשים והותיקים ולהנות מהאווירה המיוחדת שנוצרה.בסוף הפעילות גם קיבלנו מכתב תודה משמח שריכז את המשובים של המורים שהשתתפו:טל שלום,
ההשתלמות היתה מצויינת. נראה לי נכון יותר שהמשוב יבוא מהמשתלמים ולכן ביקשתי שיכתבו. העתקתי את המשובים שנשלחו אלי להלן:השתלמות חשובה מאוד, מלמדת, מביאה כלים שלא היו נחשפים אליהם. החומר מאוד מגוון, מעניין ומעשיר ובהחלט תורם.
הכלים שנלמדו ילוו אותי לאורך השנים.ההשתלמות מאוד חשובה לכלל המורים ולמורים חדשים בפרט.
לשיפור, אורך ההשתלמות. זה הרגיש שהזמן קצר ולא הספקנו את הכל. והכי חשוב, המרצה שלנו, עם סבלנות וסובלנות עד אין סוף. שתמיד נתן מקום של כבוד לרגשות שלנו ולדברים שנאמרו.השתלמות המנכל של הכיתה היתה השתלמות מצוינת. המרצה שלנו, אדם, עשה עבודה נהדרת הן מבחינת התכנים שקיבלנו והן מבחינת דרך הוראתם שהיתה נעימה, מקרבת לבבות ופותחת אופקים. קיבלנו הרבה כלים לגיוון ושדרוג דרכי ההוראה, קיבלנו
ידע חדש ונקודת מבט חדשה בנוגע למהות של תהליך ההוראה - למידה. ההשתלמות תרמה לפיתוח הבנה עמוקה יותר של משמעות התפקיד להיות מורה.המנחה היה מקסים, צנוע ובעל שקט פנימי ויחד עם זאת מקצועי, ובעל ידע. עבור מורים חדשים אני חושבת שזאת השתלמות חובה.
גם אני באופן אישי קיבלתי מוטיבציה להמשיך לשנות, לעבד חומרים, ובעיקר לזכור שהכי חשוב זה לגוון על מנת לעניין ולגרום למוטיבציה פנימית של התלמיד להניע ולנוע..ברצוני להודות על השתלמות המנכל של הכיתה.
קיבלנו כלים חדשים וחדשניים להוראה. מצד אחד שילוב ושימוש בטכנולוגיה ומצד שני פיתוח ההוראה האישית והגישה שלנו לתלמידים. שיתפנו מניסיוננו (הטוב יותר או הפחות) ובעיקר הבנו שאנחנו לא לבד. על הכל ניצח אדם שהעביר את ההשתלמות בצורה טובה ומעניינת. נתן טיפים וכלים סופר חשובים, הציע גישות שונות וזווית ראייה חדשה ומרעננת. כפי שצינו במפגש האחרון - חבל שההשתלמות היתה קצרה, הרגשנו שיש עוד הרבה מה
ללמוד ולקבל מאדם.השתלמות המנכל של הכיתה, בהדרכתו של דר אדם רצון, הייתה מצויינת לדעתי. המפגשים עסקו בחיי המורים בכיתות, בכלים ישומיים לשיעורים - דרכים להעשיר ולגוון את הלמידה, לעיתים בכלים קטנים ( כמו פעילות פתיחה / סיום , הפוגה או חידה ..) ולפעמים תכנון שיעור ללמידה המזמן לתלמיד ולמורה תקשורת חדשה.
אדם, שהרצאותיו היו מעניינות , מצחיקות ומזמנות לשיח מהותי בחיי היום יום של מקצוע ההוראה- היה כה סבלן לשאלותינו במהלך ההשתלמות, באם עלתה שאלה ספציפית - לרוב מצא דרך לשלבה ולהכלילה לטובת שאר בקבוצה. אחת בהשתלמויות הטובות שעברתי.
חבל שהייתה כה קצרה ! הייתי שמחה אם הייתה השתלמות זו 60 שעות ( כמובן עם אותו המרצה -דר אדם רצון).תודה רבה לכל המורות שהשתתפו, לסגן המנהל -  שי בן שטרית, לאורלי עסיס שריכזה את הפעילות מול בית הספר, למנהלת בית הספר - שרה עובד וכמובן למנחה שלנו - אדם רצון.

לאחרונה העברנו מטעם עמותת המורים מפגש בנושא "המנכ"ל של הכיתהUlpan Raanana אולפן רעננהana אולפן רעננה.

המפגש היה מרתק וזכינו לשיתוף פעולה מדהים מצד צוות המורות והמנהלת.

בסיום הפעילות קיבלנו מכתב תודה משמח:

טל שלום,
זה עתה סיימנו את הסדנה עם המרצה אדם רצון.
הסדנה הייתה מקצועית ומוצלחת ביותר. כלל הצוות היו מרוצים מאוד.

אני חייבת לציין כי אדם הקשיב ברוב קשב לציפיות שלי מההרצאה (אנחנו עוסקים בהנחלת הלשון לעולים בוגרים) והתאים את ההרצאה לקהל היעד.

למרות הזמן הקצר הוא הצליח לחדד לנו כמה נקודות חשובות בתהליך ההוראה ועל כך תודה.

תודה על הטיפול האדיב והשירות הטוב בכלל,
יום טוב וחודש טוב,
אושרה שרביט - מנהלת אולפן רעננה- מרכז הקליטה

תודה רבה לכל המורות שהשתתפו, למנהלת האולפנה, הגברת אושרה שרביט ולמנחה שלנו אדם רצון.

לפרטים נוספים אודות מפגשים במימון עמותת המורים לחצו כאן:
goo.gl/WvDmSH
... קראו עודפחות

לאחרונה העברנו מטעם עמותת המורים מפגש בנושא המנכל של הכיתה למורות בUlpan Raanana אולפן רעננה.המפגש היה מרתק וזכינו לשיתוף פעולה מדהים מצד צוות המורות והמנהלת.בסיום הפעילות קיבלנו מכתב תודה משמח:טל שלום,
זה עתה סיימנו את הסדנה עם המרצה אדם רצון.
הסדנה הייתה מקצועית ומוצלחת ביותר. כלל הצוות היו מרוצים מאוד.אני חייבת לציין כי אדם הקשיב ברוב קשב לציפיות שלי מההרצאה (אנחנו עוסקים בהנחלת הלשון לעולים בוגרים) והתאים את ההרצאה לקהל היעד.למרות הזמן הקצר הוא הצליח לחדד לנו כמה נקודות חשובות בתהליך ההוראה ועל כך תודה.תודה על הטיפול האדיב והשירות הטוב בכלל,
יום טוב וחודש טוב,
אושרה שרביט - מנהלת אולפן רעננה- מרכז הקליטהתודה רבה לכל המורות שהשתתפו, למנהלת האולפנה, הגברת אושרה שרביט ולמנחה שלנו אדם רצון.לפרטים נוספים אודות מפגשים במימון עמותת המורים לחצו כאן:
https://goo.gl/WvDmSH

לאחרונה העברנו יום שיא "ללמוד כמו דג במים" לתלמידות בחטיבת הבינקרית החינוך גבעת ושינגטוןך גבעת ושינגטון.

במהלך הפעילות עסקנו באיתור סגנון למידה אישי, מציאת יחידת רצף, מיומנויות למידה מהרובד ההיקפי, הרגלי שינה, רובד רגשי בלמידה ובכלים לייעול הזיכרון.

בסיום הפעילות שמחנו לקבל מכתב תודה מהגברת רותי אטיאס, מנהלת החט"ב:

טל שלום,
שמחה להגיד שהסדנאות היו יעיליות מאד. המחנכות מדווחות שהתכנים התאימו לצרכי התלמידות, רוני המנחה עשה זאת בדרך מעניינת. רוב התלמידות הפיקו תועלת.
תודה רבה.
בברכה,
אטיאס רותי
מנהלת חטיבת הביניים יש"י
גבעת וושינגטון

איזה כיף!

תודה רבה לכל התלמידות שהשתתפו ביום השיא, למחנכות הנפלאות, למנהלת החט"ב הגברת רותי אטיאס ולמנחה שלנו רוני פאר.

לפרטים נוספים על יום השיא:
goo.gl/Z8Jo4r
... קראו עודפחות

הגב בפייסבוק

לברוח מהשגרה לתוך תיבת אוצר של חוויה,יצירתיות, אתגר, גיבוש והנאה.

סדנה איכותית, חוויתית ומיוחדת המתמקדת בפיתוח עבודת צוות, שיתוף פעולה, חשיבה יצירתית והנאה תוך פיצוח תיבת בריחה מאתגרת!

צרו איתנו קשר ובואו לפצח תיבת בריחה מאתגרת!
04-6288838, office@psifas.co.il
... קראו עודפחות

הגב בפייסבוק

ניתן לפרסם ב-סדנאות. בהצלחה!

לאחרונה קיימנו יום שיא במרכז פסג"ה נצרת בהשתתפות מעל 100 מורים מנהיגים.

במפגש חיברנו את ״תכנית אתגרים - לפיתוח מנהיגות ביניים בבבתי הספר במגזר הערבי, הדרוזי והבדואי״ למיומנויות המאה ה21 הכוללות מנהיגות חינוכית המקדמת רובוטיקה, וסביבות למידה חדשניות ויצירתיות.

תודה רבה לכל המורים שהשתתפו, לג'אנן אבו טהא, רכזת תכנית אתגרים בפסגה נצרת, למנהלת הפסג״ה, הגברת אינאס אבו-אחמד ולמר יוסף חמדן, המפקח הארצי על הפיתוח המקצועי של המגזר הלא יהודי.

תודה גם למנחים שלנו:
רונן איציק (רכז התכנית), שי לן, רונית ניצן, מיכל סלע, עופר בן גרשון, מונא מרעי וואאל עותמאן וכמובן לג'ני דביר.
... קראו עודפחות

הגב בפייסבוק

יישר כוח וכל הכבוד המשך הצלחה

כל הכבוד

השבוע קיימנו סדנה מיוחדת של תיבות בריחה במסגרת הוועידה החצי שנתית ה 16 לניהול משאבי אנוש.

במהלך הסדנה איתגרנו את המשתתפים בפיצוח תיבת בריחה מיוחדת . כדי לעמוד באתגר המשתתפים עבדו בשיתוף פעולה, חשבו יצירתית, הפעילו את הדמיון ובהנאה רבה מצאו את הדרך לעמוד באתגר.

תודה רבה לכל המשתתפים!

רוצים גם לנסות?
צרו איתנו קשר ונשמח להגיע אליכם לחברה ולהעביר גם אצלכם את הפעילות החווייתית והמהנה.
goo.gl/wkJ6hU

תיבות בריחה - לברוח מהשגרה לתוך תיבת אוצר של חוייה, יצירתיות, אתגר, גיבוש והנאה.
... קראו עודפחות

הגב בפייסבוק

שרית גולר

פעילות מדהימה

לאחרונה העברנו במרכז פסג"ה אשדודאשדוד מפגש בנושא תיק מורה - תיק תכניות לימודים לעובדי הוראה.

במהלך המפגש חשפנו את המורים לתחום, למדנו מה מטרות התיק, הדגשנו את היתרונות בשימוש בו ודיברנו על הדרכים לשימוש ויישום בתיק בהוראה.

בסיום הפעילות קיבלנו מכתב תודה מזהר גולן מטעם הפסג"ה:

שירה שלום,
המפגש היה טוב !
אדם דיבר בגובה עיניים התחבר לתחום הדעת של ההשתלמות היה בקשר הדוק עם המנחה.
היה רגיש וקשוב למשתלמות, הציג מגוון פעילויות והתנסויות סביב הכלי למורים, היה בקיא ומוכן למפגש.
דיברתי גם עם המנחה של ההשתלמות, היתה מרוצה והביעה שביעות רצון מאופן העברה,
ההתנסויות והרלוונטיות.
תודה רבה
זהר

תודה רבה לכל המשתתפים, לצוות הפסג"ה ולמנחה שלנו אדם רצון.
... קראו עודפחות

לאחרונה העברנו במרכז פסגה אשדוד מפגש בנושא תיק מורה - תיק תכניות לימודים לעובדי הוראה.במהלך המפגש חשפנו את המורים לתחום, למדנו מה מטרות התיק, הדגשנו את היתרונות בשימוש בו ודיברנו על הדרכים לשימוש ויישום בתיק בהוראה.בסיום הפעילות קיבלנו מכתב תודה מזהר גולן מטעם הפסגה:שירה שלום,
המפגש היה טוב !
אדם דיבר בגובה עיניים התחבר לתחום הדעת של ההשתלמות היה בקשר הדוק עם המנחה.
היה רגיש וקשוב למשתלמות, הציג מגוון פעילויות והתנסויות סביב הכלי למורים, היה בקיא ומוכן למפגש.
דיברתי גם עם המנחה של ההשתלמות, היתה מרוצה והביעה שביעות רצון מאופן העברה,
ההתנסויות והרלוונטיות.
תודה רבה
זהרתודה רבה לכל המשתתפים, לצוות הפסגה ולמנחה שלנו אדם רצון.

לאחרונה העברנו במרכז פסגה אשקלון מפגש למנהלי ביתי ספר יסודיים בנושא "יש לך פוטנציאל... - להניע כל תלמיד בהתאם לפרופיל המוטיבציוני שלו"

במהלך המפגש הצגנו את המודל המוטיבציוני ובדרכים להצבת מטרות למורים/תלמידים, הכרנו את החסמים אפשריים ודרכי התמודדות איתם, שוחחנו על גורמי ההנעה ואסטרטגיות שונות שנועדו להפעיל או להגביר גורמים אלו.

הדיונים היו טובים ונראה שהמשתלמים נהנו מהמפגש ולמדו יותר על הנושא הנידון.

בסיום הפעילות קיבלנו מכתב תודה ממיכל לירן, מנהלת מרכז פסג"ה אשקלון:

היי שירה,
המנהלים היו מרוצים מהמפגש.
רובם ציינו, שהמפגש עשה להם סדר בידע הרלבנטי, ונתן טיפים מעשיים לפעולה. ההרצאה תרמה במיוחד למנהלים חדשים בתפקיד, פחות למנהלים הוותיקים בתפקידם.

יום נפלא,
מיכל לירן
מנהלת מרכז פסג"ה אשקלון

תודה רבה לכל המנהלים שהשתתפו, לצוות הפסג"ה, למנהלת הפסג"ה - מיכל לירן ולמנחה שלנו אדם רצון.
... קראו עודפחות

לאחרונה העברנו במרכז פסגה אשקלון מפגש למנהלי ביתי ספר יסודיים בנושא  יש לך פוטנציאל... - להניע כל תלמיד בהתאם לפרופיל המוטיבציוני שלובמהלך המפגש הצגנו את המודל המוטיבציוני ובדרכים להצבת  מטרות למורים/תלמידים, הכרנו את החסמים אפשריים ודרכי התמודדות איתם, שוחחנו על גורמי ההנעה ואסטרטגיות שונות שנועדו להפעיל או להגביר גורמים אלו.הדיונים היו טובים ונראה שהמשתלמים נהנו מהמפגש ולמדו יותר על הנושא הנידון.בסיום הפעילות קיבלנו מכתב תודה ממיכל לירן, מנהלת מרכז פסגה אשקלון:היי שירה,
המנהלים היו מרוצים מהמפגש.
רובם ציינו, שהמפגש עשה להם סדר בידע הרלבנטי, ונתן טיפים מעשיים לפעולה. ההרצאה תרמה במיוחד למנהלים חדשים בתפקיד, פחות למנהלים הוותיקים בתפקידם.יום נפלא,
מיכל לירן
מנהלת מרכז פסגה אשקלוןתודה רבה לכל המנהלים שהשתתפו, לצוות הפסגה, למנהלת הפסגה - מיכל לירן ולמנחה שלנו אדם רצון.

עודכן בתאריך 14/01/19

פסיפס הרצאות- למידה ומוטיבציה

קר בחוץ? ⛈☔️
זאת הזדמנות נפלאה להתכרבל מתחת לפוך ולקרוא ספר טוב 📖

לכבוד החורף אנחנו יוצאים במבצע מיוחד: 35% הנחה על הספרים שלנו:

📙"סודות הלמידה" - 52 ש"ח במקום 80 ש"ח.
📒"חמוטל ואלישע עולים לכיתה א'" - 45.5 ש"ח במקום 70 ש"ח.
📕"מר מחר" - 39 ש"ח במקום 60 ש"ח.

🎁 למימוש ההטבה השתמשו בקוד הקופון winter35

⏳לא יכולים לחכות לספר? אפשר גם לרכוש אותם בגרסה דיגיטלית ולקרוא מיד.

אז קדימה - הפוך מחכה ... 📚
... קראו עודפחות

הגב בפייסבוק

ממליצה בחום

לאחרונה העברנו תהליך פיתוח מקצועי בנושא "יש לך פוטנציאל... - להניע כל תלמיד בהתאם לפרופיל המוטיבציוני שלו" למורים בתיכון קומכללת רימוניםלת רימונים בטבריה.

המהלך המפגשים המורים היו פעילים מאוד, הביאו דוגמאות רלוונטיות, יישמו כלים מההשתלמות בכיתתם ושיתפו בתובנות.

התמקדנו במוטיבציה בקרב תלמידי תיכון ולמידת מבוגרים אשר מוגדרים בסיכון. כל מפגש נפתח במשחק קצר המדגים רעיון או נושא רלוונטי לאותו מפגש, דבר שהמורים העידו כי עורר עניין עבורם, טרם לאווירה והיוה מודלינג טוב עבורם.

הייתה אוירה נפלאה, ושמחנו לראות מורים שאינם מקבלים גמול בעבור ההשתלמות שמגיעים למפגשים המתקיימים בימי שישי בבוקר, בקיץ ובחורף.

בסיום המפגשים אף קיבלנו מכתב תודה משמח ממנהלת המכללה, הגברת גילה כהנא:

"נועה יקרה!
תודה לך עלהשתלמות משמעותית, מהנה מפרה ומלמדת.
בחן ובנועם רב הצלחת להעביר מסר חשוב לצוות החינוכי של מכללת רימונים ושל תיכון קולינארי רימונים טבריה.
הובלת את ההשתלמות באופן מיוחד, מעניין ומרתק.
היה לנו העונג להכירך."

תודה רבה לגילה כהנא, מנהלת מכללת רימונים, ולצוות הנפלא שלה, מעוררי השראה ובעלי מוטיבציה ללמידה בעצמם, וכמובן למנחה שלנו
נועה איצקוביץ.
... קראו עודפחות

עודכן בתאריך 09/01/19

פסיפס הרצאות- למידה ומוטיבציה

לאחרונה העברנו מפגש לסטודנטים במרכז תמיכה לסטודנטים - המכללה האקדמית אשקלון בנושא כתיבה אקדמית.

במהלך המפגש עסקנו בבחירת נושא ותיחומו, ניסוח כותרת העבודה, קריאה סוקרת וקריאה מעמיקה של חומרים אקדמיים, התמודדות עם משברי כתיבה, שלבים בכתיבת עבודה, טיפים לכתיבה, ההיבט הצורני של העבודה האקדמית, חלקי העבודה האקדמית ועוד.

היה מפגש מעולה ומעניין.

בסוף המפגש קיבלנו מרכזת פרח, נופית רחיפור, מכתב תודה משמח:

"הסדנה אתמול היתה מעולה ממש.
אדם מנחה מדהים גם כאישיות וגם בצורת העברת התוכן, הוא יודע לעשות זאת בצורה מעניינת ועניינית ונותן יחס ומענה ממש לכל סטודנט.
תודה רבה על הטיפול המסור,
נופית. "

הסטודנטים המשתתפים רשמו במשוב, בין הייתר:
"מרצה מקסים מלא בידע ויודע להעביר אותו כך שיקלט היטב".
"מומלץ בשנה רביעית לכל כיתה למי שכותב סימנריון. הרצאה כזו נותנת הרבה טיפים וסדר בדברים".
"הרצאה מעולה, חבל שאני שנה שלישית 🙂 הייתי שמח להיות פה בשנה הראשונה".

איזה כיף!!

תודה רבה לכל הסטודנטים הנפלאים, לגברת נופית רחיפור וכמובן למנחה שלנו אדם רצון.תודה רבה למנחה אדם רצון
מבית פסיפס הרצאות- למידה ומוטיבציה
על סדנה מעשירה מעניינת ומלמדת
בנושא כתיבת עבודות אקדמיות
ותודה גם לסטודנטים היקרים שלקחו חלק בסדנה
מקווים שנהניתם 😌✍️😊
... קראו עודפחות

אם אתם לא רוצים להיות כמו הגיבורים של הסרטון (המעולה) הזה, כדאי שתדעו שאצלנו המספרים מדברים בעד עצמם.
צפו בסרטון המצורף ואז גלשו לכאן: goo.gl/dZve4sA well meaning math teacher finds herself trumped by a post-fact America.
... קראו עודפחות

Video image

הגב בפייסבוק

עודכן בתאריך 25/12/18

פסיפס הרצאות- למידה ומוטיבציה

במסגרת הפעילות שלנו בבית הספר המקיף משהד, אנו נלווה השנה את המורים המנהיגים אשר יובילו בניה של תכנית ייחודית המשלבת טכנולוגיה עם ערכים חברתיים.

בית הספר ישלב בתכנית "אתגרים" ליווי מומחה, שיעשיר את התכנית בשילוב רחפנים במספר מקצועות לימוד.

יהיה מאתגר ומרתק!
תודה לכל המורים שלוקחים חלק בפעילות ולמנהל בית הספר מר חאלד שחאדה.
... קראו עודפחות

במסגרת הפעילות שלנו בבית הספר המקיף משהד, אנו נלווה השנה את המורים המנהיגים אשר יובילו בניה של תכנית ייחודית המשלבת טכנולוגיה עם ערכים חברתיים.בית הספר ישלב בתכנית אתגרים ליווי מומחה,  שיעשיר את התכנית בשילוב רחפנים במספר מקצועות לימוד.יהיה מאתגר ומרתק!
תודה לכל המורים שלוקחים חלק בפעילות ולמנהל בית הספר מר חאלד שחאדה.

הגב בפייסבוק

שנה טובה מלאה מעשים יפים ואחווה מהסוג הזה!

בהצלחה לידיד ח'אלד ולרונן. שנה טובה ומלאה הצלחות והגשמת חלומות.

בהצלחה , כל הכבוד .