לומדים

יסודי

מיומנויות למידה הן כלי העבודה של הלומד, והן יהיו כלי העבודה שלו לכל חייו.
ישנה חשיבות רבה מאוד להנחלת והתאמת מיומנויות הלמידה הנכונות כבר משלב בית הספר היסודי וכך לוודא שביסוס מיומנויות הלמידה, הרגלי הלמידה ושיטות העבודה יהיה נכון ומתאים.

חטיבה עליונה

מי לא נלחץ מעומס לימודים או בזמן הבחינות?
הלחץ הזה גורם לקושי במימוש הפוטנציאל ומיצוי היכולת האמתית – ולא די בכך, הוא גם מעצים את עצמו מכישלון לכישלון ומהחמצה להחמצה…

סטודנטים

לא קל להיות סטודנט… 
הלימודים יקרים, מאתגרים ודורשים השקעה רבה כדי להצליח ולהגיע להישגים ראויים.

אם פעם היה מספיק רק ללמוד במוסד אקדמאי מכובד – היום גם לציונים, לחוות הדעת של המרצים ולתוצרים שמופקים במהלך הלימודים, יש השפעה מכרעת על העתיד ופוטנציאל התעסוקה של הסטודנט.

ללמוד מרחוק ולהרגיש קרוב

אין ספק שהלמידה מרחוק, שהתחילה בימי הסגר והבידוד בעקבות נגיף הקורונה, שינתה את אופי הלימודים והפכה ליום יומית ומקובלת בבתי ספר רבים.

הלמידה מרחוק מציבה בפני הלומדים אתגרים רבים כגון: קשיים בניהול עצמאי של הזמן והמשימות, חוסר מוטיבציה והתנערות מקבלת אחריות על הלמידה, התמודדות עם פחד וחשש, ריחוק פיזי וחברתי מחברים וקשיים בהסתגלות למצבי עמימות וחוסר וודאות.

במיוחד כדי לאפשר למידה מיטבית מרחוק ועל מנת לתת מענה לקשיים הייחודיים הללו, פיתחנו שורה של מפגשים סינכרוניים ייעודיים המבוססים על שילוב בין תכניות הדגל שלנו "להגיע לפסגת האוורסט" ו "הכל בראש (ובלב)" – כאשר מכל תכנית לקחנו את המפגשים שמתאימים במיוחד לאתגרי הלמידה מרחוק ולריחוק החברתי.

כל התכנים עברו פיתוח והתאמה מלאה ללמידה מרחוק והם משלבים שיח פתוח, עבודה בקבוצות וחזרה למליאה, שאלונים, סקרים ולמידה פעילה, בחידות, אתגרים והפעלות, סרטונים, אנימציה, הומור ועוד שלל התאמות ייחודיות לעבודה מיטבית בלמידה מרחוק.

ספרים

בזכות המומחיות שלנו ולאור הניסיון הרב שצברנו בתחומי ההוראה, מיומנויות הלמידה, מוטיבציה וחשיבה יצירתית, הכנו עבורכם ספרים שאנחנו בטוחים שיעניינו אתכם: